Row, row, row, the boat

De roei-afdeling van onze vereniging heeft nu meer dan 40 nieuwe roeiers erbij.

Row, row, row, the boat
Wij gaan een mooie toekomst tegemoet.

Wij wilden dit opwindende nieuws graag met jullie allemaal delen. Het totaal aantal roeiers bedraagt nu 46! Dat zijn 30 nieuwe roeiers en 28 nieuwe leden voor onze Vereniging! Een compliment voor de coaches die de nieuwe mensen in ploegen hebben ingedeeld en hen begeleiden bij hun roei exercitie. Ook dank aan ons bestuur, dat zij duidelijk op de bres gesprongen zijn voor onze roeiers, ondanks de tegenwerking die hierbij werd ondervonden . Dank aan de mensen die hebben meebetaald aan de nieuwe Yole 25, “Ons Dubbeltje”, en dank aan de vele vrijwilligers die zich voor het onderhoud van ons materiaal inzetten. De zeeroei-afdeling, of Coastal Rowing, als wij even de Olympische term hanteren, heeft weer levensvatbaarheid en gaat een super toekomst tegemoet. Spannende nieuwe ontwikkelingen volgen!

Interesse in het roeien op open water? Vul hier dit formulier in:

Neem contact met ons op over het Zeeroeien
Voornaam
Achternaam
(klik hier om onderwerp toe te voegen)

About the Author

By b.maurits / Administrator, bbp_keymaster on jul 09, 2018

Spring naar toolbar